0362 532 23 00
  • Özel%20Sağlık%20Sigortası
Özel Sağlık Sigortası
Ürün Kodu : Özel Sağlık         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Başınıza gelebilecek herhangi bir kaza veya hastalık sonucu oluşabilecek tedavi giderlerinizi, teşhis ve tanı giderlerinizi anlaşmalı özel sağlık kurumlarında ücretsiz bir şekilde temin etmenizi sağlayacak sigorta ürünü Özel Sağlık Sigortasıdır. Gerekli görülen durumlarda yurt dışında bile ücretsiz tedavi görmenizi sağlayacak Özel Sağlık Sigortası ile sigortalı istediği özel sağlık kurumunda ücretsiz bir şekilde tedavi olabilmektedir.


Özel Sağlık Sigortası ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Farkı Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan özel sağlık kuruluşlarında sigortalı tedavi olabilmektedir. Özel Sağlık Sigortasında SGK anlaşması aranmaz ve sigortalı, kendinin seçebileceği sigorta şirketi ile anlaşmalı herhangi bir özel sağlık kuruluşunda tedavi olabilmektedir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında ise sigortalı tedavi olabileceği özel sağlık kurumunu SGK ile anlaşmalı kurumlar arasından seçebilir. Özel Sağlık Sigortası sahipleri hastane masraflarını ödemezler, sadece SGK katılım payını ödeyerek poliçelerini özel sağlık kurumlarında kullanabilmektedirler.


Özel Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Sunayyildirim.com.tr’den dolduracağınız bilgiler sonrası bir sigorta danışmanı sizinle iletişime geçerek size özel bütçenize uygun Özel Sağlık Sigortası teklifini oluşturacaktır. Özel Sağlık Sigortanız kapsamında olmasını istediğiniz teminatları beraber yapılandırabilecek, bulunduğunuz bölgedeki anlaşmalı özel sağlık kuruluşları hakkında bilgi alabileceksiniz. Daha sonra sitemiz üzerinden üyelik girişi yaparak poliçenizi istediğiniz zaman görüntüleyebilecek, detaylarına ulaşabileceksiniz.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.