0362 532 23 00
  • Seyahat%20Sigortası
  • Seyahat%20Sigortası
Seyahat Sigortası
Ürün Kodu : Seyahat Sigortası         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Seyahat Sigortası Nedir?

Yurtdışı seyahatlerinizde başınıza gelebilecek kazalar sonucu tedavi gerektiren durumda masraflarınızı karşılayacak sigorta ürünüdür. Aynı zamanda seyahatiniz sürecinde hastalanmanız takdirinde sizi teminat altına alır. Çoğu ülke vize almak için zorunlu kılar ve vizesiz giriş yapabileceğiniz ülkeler de giriş için tarafınızdan seyahat sigortası talep edecektir.


Seyahat Sigortası Neleri Karşılar?

Yaptıracağınız seyahat sigortanızla beraber yaralanma veya hastalanma sonucu tıbbi tedavi masraflarını, hastanın bir yerden başka bir yere nakli gerekiyorsa nakil masraflarını, tedavi süreci bittikten sonra hastanın kendi ikametgahına naklini, poliçeye eklenmesi istendiği takdirinde Covid-19 a bağlı tedavi ve nakil işlemi masraflarını, bagaj kayıp ve çalınma zararlarını, istendiği takdirde seyahati sırasında tedavi gerektiren sigortalının yanına aile bireylerinden birinin nakil ve konaklama masrafları karşılayarak, sizi yurtdışında karşılaşabileceğiniz birçok olumsuz olaya karşı güvence altına alır.


Nasıl Seyahat Sigortası Teklifi Alırım?

Seyahat sigortası teklifi almak için Sunayyildirim.com.tr üzerinden gerekli olan bilgileri doldurup iki dakika içerisinde kolaylıkla teklif alabilirsiniz. Teklif ekranından sonra bütçenize uygun taksitlendirme seçeneklerine ulaşarak online ödeme ile seyahat sigortanızı satın alabilirsiniz. Daha sonra e-Devlet üzerinden veya sitemiz üzerinden üye girişi yaparak poliçenizi istediğiniz zaman görüntüleyebilir, seyahat sigortası poliçenizin detaylarına ulaşabilirsiniz.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.