0362 532 23 00
  • Tamamlayıcı%20Sağlık%20Sigortası
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Ürün Kodu : Tamamlayıcı Sağlık         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS), Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ücret limitlerini aşan durumlarda veya hiç karşılamadığı durumlarda tedavi masraflarını karşılayan bir sigorta türüdür. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı bütün özel hastanelerdeki tedavi masraflarınız karşılanır, özel sağlık kuruluşlarında tedavi olmak sizin için maddi bir yük olmaktan çıkar.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Karşılar?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) tahlil, muayene, röntgen, MR. gibi tanı yöntemleri ve küçük cerrahi operasyonlar dahil olmak üzere ayakta tedavi gerektiren durumları karşılamakla birlikte, ameliyat ve ameliyatsız yatarak tedavi gerektiren durumları da karşılamaktadır. Ek teminat paketleri satın alarak poliçenizin kapsadığı durumları daha da genişletmek mümkündür. Kişiye özel tamamlayıcı sağlık sigortası teklifinizi Sunayyildirim.com.tr’den istediğiniz teminatlarla birlikte oluşturabilir ve satın alabilirsiniz.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Covid-19’a karşı Teminat veriyor mu?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızla birlikte korona virüse karşı teminat altına girebilir, anlaşmalı özel hastanelerde Covid-19 dahil olmak üzere bütün salgın hastalıklara karşı tedavi olabilirsiniz.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.