0362 532 23 00
  • Zorunlu%20Trafik%20Sigortası
Zorunlu Trafik Sigortası
Ürün Kodu : Trafik Sigortası         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nda belirtildiği üzere, trafiğe çıkan her araç sahibinin yaptırması gereken bir mali sorumluluk sigortasıdır. Trafikte ortaya çıkabilecek, üçüncü kişilere verilen maddi hasarların giderilmesi konusunda önemli bir sigorta türü olan trafik sigortası yaptırılması yönünden birçok kişiye fayda sağlamaktadır. Trafik sigortası sayesinde, trafikte yaşanan can ve mal kayıplarının tazmini milyonlarca sigortalı arasında dağıtılarak, kazaya karışanları bireysel olarak girecekleri maddi yükün altından kurtarmaktadır.


Trafik Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Trafik sigortası için fiyat internet üzerinden kolaylıkla sorgulanabilmektedir. Sunayyildirim.com.tr web sitemiz üzerinden üç adımda kolaylıkla teklif alabilir, size özel verilen teminatları birçok şirket üzerinden karşılaştırabilir ve trafik sigortası teklifinizi iki veya üç dakika gibi kısa sürelerde temin edebilirsiniz. Size uygun taksitlendirmeyi seçebilir, online ödeme ile trafik sigortanızı hızlıca satın alabilirsiniz. Daha sonra sitemiz üzerinden üye girişi yaparak var olan poliçelerinizi görüntüleyebilir, bütçenize uygun yeni sigorta ürünü tekliflerine ulaşabilirsiniz.


Trafik Sigortası Neleri Kapsar?

Trafik sigortası, motorlu taşıtınızla birlikte karışabileceğiniz kazalar sonucu ortaya çıkan ve diğer araçlarla birlikte üçüncü şahıslara verebileceğiniz hasarlara karşı sizi güvence altına alır. Her yıl yaptırılması zorunlu olan trafik sigortası kapsamında aracınızın sebep olduğu ve karşı tarafa verilen maddi hasarlarla birlikte bedensel hasarlarda teminat altına alınmaktadır.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.