0362 532 23 00
  • Konut%20Sigortası
Konut Sigortası
Ürün Kodu : Konut Sigortası         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Konut Sigortası Nedir?

Konut sigortası evinizde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, dahili su hasarları, elektronik cihaz hazarları gibi birçok hasarı teminat altına almakla birlikte, sel, su baskını, toprak kayması, dolu gibi dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı da evinizi güvence altına almaktadır. Bunlarla birlikte evinizde oturulmayacak kadar büyük hasarlar meydana geldiğinde taşınma, enkaz kaldırma, geçici konaklama imkanı gibi birçok konuda size yardımcı olur.


Konut Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Konut sigortası teklifi almak için Sunayyildirim.com.tr üzerinden iki dakika içerisinde gereken bilgileri doldurup kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Satın alımınızdan sonra poliçenizi sitemiz üzerinden istediğiniz zaman görüntüleyip, mail adresinize iletebilirsiniz.


Konut Sigortası Teklifimin Fiyatı Nasıl Belirlenmektedir?

Konut Sigortası fiyatı evinizin bulunduğu il ve ilçeye, metrekaresinde, binanızın yapı tipine, binanızın yaşına ve bunun gibi birçok etmene bakılarak belirlenmektedir. Aynı zamanda evinizin içerisinde bulunan eşyalar, dekorasyonlar, ziynet eşyaları gibi sigortalanabilir nesnelerde teminat altına alındığından fiyata etki etmektedir.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.