0362 532 23 00
  • Kasgo%20Sigortası
Kasgo Sigortası
Ürün Kodu : Kasgo Sigortası         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Kasko Sigortası Nedir?

Kasko sigortası yapılması isteğe bağlı olan ve dahil olduğunuz kazalar sonucu kendi aracınızda meydana gelebilecek hasarlar sonucu sigortalıyı teminat altına alır. Trafik sigortasının limitleri aşıldığı takdirde karşıya verilebilecek hasarları da karşılayan kasko sigortası, sigortalıyı trafikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı rahatlatmaktadır. Kazaların yanı sıra, çalınma, yanma ve dolu, deprem gibi doğal afetlere karşı da kasko sigortası aracınızı teminat altına almaktadır.


Kasko Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Kasko sigortanızı yaptırmak için sitemiz üzerinden iki dakikanızı ayırarak üç adımda birçok şirketten teklif alabilir, aldığınız tekliflerin içeriklerini karşılaştırabilir ve online ödeme yaparak kasko sigortası poliçenizi temin edebilirsiniz. Bütçenize uygun taksitlendirme seçeneklerini görebilir, birçok şirketten fiyat karşılaştırması yaparak size en uygun ödeme imkanını seçebilirsiniz. Satın almayı tamamladıktan sonra sitemiz üzerinden poliçenizi istediğiniz zaman görüntüleyebilir, e mail adresinize de poliçenizi yönlendirebilirsiniz.


Kasko Sigortası ve Trafik Sigortasının Birbirinden Farkı Nedir?

Kasko sigortası ihtiyari yani yaptırılması isteğe bağlı bir sigorta iken, trafik sigortası her sene yenilenmesi gereken zorunlu bir sigortadır. Trafik sigortası karşıya verilen zararları karşılar iken kasko sigortası kendi aracınızın uğradığı hasarları karşılamaktadır. Bununla birlikte trafik sigortasının karşıya verilen zararlar konusunda limitlerinin yetmediği yerlerde kasko sigortası devreye girmektedir. Kasko sigortası kendi aracınızı çarpma, çalınma, yanma, doğal afet gibi birçok tehlikeye karşı teminat altında alırken, trafik sigortası sadece karşıya verilen hasarlar karşısında sizi teminat altına alır. Dolayısıyla Kasko Sigortası aracınızın başına gelecek hasarlar konusunda sizi teminat altına alıp, güvenle araç sahibi olmanızı sağlar.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.