0362 532 23 00
  • Dask%20Sigortası
Dask Sigortası
Ürün Kodu : Dask         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
DASK Sigortası Nedir?

DASK sanıldığının aksine bir sigorta ürünü değil Zorunlu Deprem Sigortasını düzenleyen Doğal Afet Sigortaları Kurumu’dur. Doğal Afet Sigortaları Kurumunca düzenlenen Zorunlu Deprem Sigortası, ismi üzerinde her yıl yaptırılması zorunlu bir sigorta ürünüdür. Deprem ve depreme bağlı olarak meydana gelebilecek sel, yangın, yer kayması, patlama gibi afetlere karşı Zorunlu Deprem Sigortası evinizi güvence altına almaktadır. Yüksek deprem riskinin ve birçok fay hattının bulunduğu ülkemizde Zorunlu Deprem Sigortasını yaptırmak bireysel olarak ve ülkemiz adına çok önemlidir. Olası bir büyük deprem senaryosunda Zorunlu Deprem Sigortası ile karşılaşılacak risk birçok şirket arasında dağıtılarak hafife indirilmektedir.


DASK Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Bilinenin aksine DASK sigortası teklifi almak çok basit ve pratiktir. DASK Sigortası Teklifinizi sadece iki dakikanızı ayırarak Sunayyildirim.com.tr adresinden alabilir, ödemenizi online olarak yapabilirsiniz. Poliçeniz hemen düzenlenerek mail adresinize gönderilecek ve sitemiz üzerine kaydedilecektir. Satın alımınızdan sonra sitemize giriş yaparak DASK Sigortanızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz.


DASK Sigortası’nın Fiyatı Nasıl Belirlenmektedir?

DASK Sigortasının fiyatı konutunuzun iline ve ilçesine, konutunuzun bulunduğu binanın yapı türüne ve yaşına, binanın toplam kat sayısına ve konutunuzun metrekaresi gibi ölçütlere göre belirlenmektedir. Fiyat belirlenirken incelenen durum, konutunuzun depreme karşı ne kadar dayanıklı olduğu ve konutunuzun bulunduğu bölgenin deprem riskinin ne kadar büyük olduğudur.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.